Step into the life of Joe Martin, a detective haunted by secrets in his childhood town. Uncover the truth of his father’s death, face eerie encounters, and navigate dark challenges. Third-person Story Game.
Brave Joe: liczba graczy i Steam charts
na żywo
Liczba graczy0— w 24 h
Szczyt graczy 24 h0Najwyższy pomiar dzisiaj
Szczyt graczy 30 dni0Śr. —
Rekord graczy0Od początku śledzenia
Godziny gry 30 dni—Szacunek
Wykres Steam · liczba graczy 30 dniczekamy na pomiary
Zbieramy dzienne pomiaryDla tej gry nie ma jeszcze dziennych pomiarów. Wykres pojawi się, gdy zbierzemy pierwsze dni historii.
MinimalneZalecaneSystemwindows 10 64 Bitto samoProcesorCore i5 Porcessor or equivalentto samoKarta graficznaIntel Iris HD5200 pro or equivalentNVIDIA GTX 1660Ti 6GB or AMD Radeon RXPamięć8 GB RAM16 GB RAMMiejsce na dysku5 GB available spaceto samo
O grze Brave Joe
Brave Joe
Step into the story of Joe Martin, a detective who suddenly wakes up in the middle of nowhere shrouded in fog. As he faces a series of dark and twisted encounters, he begins uncovering the secrets of a small town. Each decision Joe makes shapes his path, inching him closer to the truth—or trapping him forever. Along the way, he confronts the long-buried mystery surrounding his father's death.
The Gameplay
Brave Joe is a first-person narrative thriller, blending atmospheric exploration with intense choices with Cartoony retro Graphic.
You’ll join Joe in obstacle runs, intense boss battles, and comically absurd encounters with foes blocking his path.
And also Depending on your dialogue choices, you'll occasionally face different obstacles.
Cinematic Sequences
Retro Style-Animated cinematic scenes throughout gameplay enhance the player’s immersion in the story.
Key Features
- Retro-inspired visual style
- Cartoony style Actions
- Tense decision-making mechanics
- Story-driven exploration
- Uncovering mysteries tied to family, revenge, and redemption
Najczęstsze pytania
W sklepie Steam dla regionu PL gra Brave Joe kosztuje 13,49 zł. Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy od 22 wrz 2026, to 13,49 zł. Steam wycenia grę osobno w 14 regionach — ceny regionalne znajdziesz powyżej.
Data premiery gry Brave Joe: 25 grudnia 2024. Producent: 1tempobro. Na Steamie od 1 roku.
Minimalne: windows 10 64 Bit, Core i5 Porcessor or equivalent, Intel Iris HD5200 pro or equivalent, 8 GB RAM. Karta wymagań powyżej porównuje wymagania minimalne i zalecane dla każdej platformy.
Według Steama gra Brave Joe wymaga 5 GB wolnego miejsca na dysku.
0,0% z 2 recenzji na Steamie jest pozytywnych — Steam ocenia to jako „2 user reviews”.
Nie — Steam nie podaje polskiej wersji językowej dla gry Brave Joe. Łącznie Steam podaje 1 język, ale żaden nie ma pełnego audio.
Nie — według Steama gra Brave Joe jest przeznaczona dla jednego gracza.
Steam charts gry Brave Joe na SteamStatistics pokazują aktualną liczbę graczy oraz wykresy z 24 godzin, 7 i 30 dni, odświeżane co najmniej co dziesięć minut.
Na Steamie gra Brave Joe działa w systemach: Windows. Brak informacji o wsparciu dla kontrolerów.
Klasyfikacja wiekowa gry Brave Joe: DEJUS 14 i IGRS 18.
Brave Joe: cena, data premiery, liczba graczy i statystyki