A challenging 2D platformer with mouse-only controls and only natural sounds. Jump, jump, and jump all the way to reaching the mountains top.
Rocky Up: spelersaantallen en Steam charts
live
Spelersaantal—— in 24 u
Spelerspiek 24 u0Hoogste meting vandaag
Spelerspiek 30 d0Gem. —
All-time spelerspiek0Sinds de start van de metingen
Gespeelde uren 30 d—Geschat
Steam chart · spelersaantal 30 dwacht op metingen
Dagelijkse metingen worden verzameldVoor deze game zijn nog geen dagelijkse metingen opgeslagen. De curve verschijnt zodra de eerste dagen geschiedenis binnen zijn.
Afgelopen 30 dagengeen dataAandeel negatief—Pos. per neg.—
—
DLC
4782270App-ID
Compatibiliteit en functies
WindowsGeen controllerondersteuning vermeld
GameplaySingle-player
Steam-functiesFamily Sharing
Systeemvereisten
MinimaalAanbevolenSysteemWindows 7 or newer—CPUDual Core 2.4 GhZ—RAM2 GB RAM—Downloadgrootte1 GB available space—
Over Rocky Up
Rocky Up
is a challenging 2D pixel art platformer with mouse-only controls. Precision and speed are everything. Navigate through different environments, jump from platform to platform, and reach the end of each level to unlock the next one.
- How to play:
Control a rolling rock by clicking, dragging, and releasing the mouse to jump across the stages.
One slip means falling back to the start – and you'll have to try again. And again. And again.
Veelgestelde vragen
Steam vermeldt op dit moment geen prijs voor Rocky Up.
Rocky Up is nog niet verschenen. Er is nog geen datum aangekondigd.
Minimaal: Windows 7 or newer, Dual Core 2.4 GhZ, 2 GB RAM. De vereistenkaart hierboven vergelijkt de minimale en aanbevolen specificaties voor elk platform.
Steam vermeldt 1 GB vrije schijfruimte voor Rocky Up.
Er zijn nog geen Steam-recensies voor deze game.
Nee — Steam vermeldt geen Nederlandse taalondersteuning voor Rocky Up. In totaal vermeldt Steam 1 taal, waarvan 1 met volledige audio.
Nee — Steam vermeldt Rocky Up als singleplayergame.
De Steam charts van Rocky Up op SteamStatistics tonen het live spelersaantal en de curves over 24 uur, 7 dagen en 30 dagen, minstens elke tien minuten vernieuwd.
Op Steam draait Rocky Up op Windows. Geen controllerondersteuning vermeld.
Rocky Up heeft de leeftijdsclassificatie DEJUS L en IGRS 3.