WASD in the West is a roguelike where your reflexes and mind are essential. Join José, a bounty-hunting gecko, in a wild world full of dangers and rewards. Do you dare to face it?
WASD in the West: počet hráčů a Steam charts
živě
Počet hráčů—— za 24 h
Max. hráčů 24 h0Dnešní nejvyšší měření
Max. hráčů 30 d0Průměr —
Historické maximum0Od začátku sledování
Odehrané hodiny 30 d—Odhad
Steam chart · počet hráčů 30 dčekáme na data
Sbíráme denní měřeníPro tuto hru zatím nemáme uložená žádná denní měření. Křivka se objeví, jakmile budou k dispozici první dny historie.
MinimálníDoporučenéSystémWindows 10stejnéCPUIntel I5 4690 / AMD FX 8350Intel i7 8700K / AMD r5 3600GPUNvidia GTX 1070Nvidia 2060 Super / RX 5700 XT (8GB+ of VRAM)RAM8 MB RAM16 MB RAMVelikost1 GB available spacestejné
O hře WASD in the West
WASD in the West
WASD in the West is a challenging roguelike game where you will have to press the buttons that appear as quickly as possible to defeat your enemy and it will be the key to survival. You can also stop by the store to resupply so you can survive the following dangers.
Jose the Gecko
José, a yellow gecko with great cunning and speed, is a feared bounty hunter in the Wild West. His ability to track and capture criminals has made him a legend in the region. With his golden scale shining in the sun, he chases the most dangerous outlaws without anyone managing to escape him.
Časté dotazy
Hru WASD in the West můžeš na Steamu hrát zdarma.
Hra WASD in the West zatím nevyšla. Datum vydání nebylo oznámeno.
Minimální: Windows 10, Intel I5 4690 / AMD FX 8350, Nvidia GTX 1070, 8 MB RAM. Karta s požadavky výše porovnává minimální a doporučené požadavky pro každou platformu.
Steam uvádí pro hru WASD in the West 1 GB volného místa na disku.
Tato hra zatím nemá žádné recenze na Steamu.
Ne — Steam u hry WASD in the West češtinu neuvádí. Celkem Steam uvádí 4 jazyky, žádný z nich s plným zvukem.
Ne — Steam uvádí hru WASD in the West jako hru pro jednoho hráče.
Steam charts hry WASD in the West na webu SteamStatistics ukazují živý počet hráčů a křivky za 24 hodin, 7 a 30 dní, obnovované nejméně každých deset minut.
Na Steamu běží hra WASD in the West na platformách Windows. Podpora ovladače neuvedena.
Hra WASD in the West má věkové hodnocení DEJUS 14 a IGRS 13.
WASD in the West: cena, datum vydání, grafy a statistiky