Open booster packs, collect absurd pig-themed cards, and complete your ultimate Oink-Collection. One pack every 30 seconds — patience (and luck) required.
Oink & Collect: počet hráčů a Steam charts
živě
Počet hráčů0— za 24 h
Max. hráčů 24 h0Dnešní nejvyšší měření
Max. hráčů 30 d0Průměr —
Historické maximum0Od začátku sledování
Odehrané hodiny 30 d—Odhad
Steam chart · počet hráčů 30 dčekáme na data
Sbíráme denní měřeníPro tuto hru zatím nemáme uložená žádná denní měření. Křivka se objeví, jakmile budou k dispozici první dny historie.
MinimálníDoporučenéSystémWindows 10 (64-bit)Windows 10 / 11 (64-bit)CPUDual Core 2.0 GHzQuad Core 2.5 GHz or betterGPUIntegrated graphics (Intel HD 4000 or equivalent)Dedicated GPU or modern integrated graphicsRAM4 GB RAM8 GB RAMVelikost500 MB available space1 GB available space
O hře Oink & Collect
Oink & Collect
- Oink & Collect is a lighthearted idle-style card collection game where everything revolves around pigs — heroic pigs, spooky pigs, dino pigs, space pigs… and many more.
- Every 30 seconds you can open a new booster pack and receive a random pig-based card.
- Build your collection, complete themed packs, and unlock Steam achievements as you chase them all.
- No combat. No pressure. Just pure collectible chaos.
What You Can Expect
- Dozens of unique pig-themed collectible cards
- Multiple themed booster packs (Winter, Dino, Space, Hero, Sports, Horror, Elements & more)
- A timed booster system (one pack every 30 seconds)
- A collection screen to track your progress
- Steam Achievements for:
- Unlocking individual cards
- Completing entire booster packs
- Special actions
The Goal
Collect every single pig card and complete all booster sets.
Will you become the true Master of Oinks?
Časté dotazy
V obchodě Steam pro region DE stojí hra Oink & Collect 0,54€. Aktuálně je ve slevě 50 %. Nejnižší cena, kterou jsme od 22. 9. 2026 zaznamenali, je 0,54€. Steam hru oceňuje zvlášť v 14 regionech — regionální ceny najdeš výše.
Hra Oink & Collect vyšla 11. března 2026 (vývojář: Kampfschwein90). Vyšlo před 7 měsíci.
Minimální: Windows 10 (64-bit), Dual Core 2.0 GHz, Integrated graphics (Intel HD 4000 or equivalent), 4 GB RAM. Karta s požadavky výše porovnává minimální a doporučené požadavky pro každou platformu.
Steam uvádí pro hru Oink & Collect 500 MB volného místa na disku. Doporučené požadavky uvádějí 1 GB.
75,0% z 8 recenzí na Steamu je kladných — Steam to hodnotí jako „8 user reviews“.
Ne — Steam u hry Oink & Collect češtinu neuvádí. Celkem Steam uvádí 2 jazyky, žádný z nich s plným zvukem.
Ne — Steam uvádí hru Oink & Collect jako hru pro jednoho hráče.
Steam charts hry Oink & Collect na webu SteamStatistics ukazují živý počet hráčů a křivky za 24 hodin, 7 a 30 dní, obnovované nejméně každých deset minut.
Na Steamu běží hra Oink & Collect na platformách Windows. Podpora ovladače neuvedena.
Hra Oink & Collect má věkové hodnocení DEJUS L a IGRS 3.
Oink & Collect: cena, datum vydání, grafy a statistiky