He just wanted his cat back now everyone's getting punched. Play as Jojon Wik, a legendary brawler on a rampage after a corrupt official’s spoiled son steals his beloved cat. In this hilarious fighting game, battle through enemies, flashy combos, and over-the-top action. Justice is coming.
Jojon Wik: počet hráčů a Steam charts
živě
Počet hráčů0— za 24 h
Max. hráčů 24 h0Dnešní nejvyšší měření
Max. hráčů 30 d0Průměr —
Historické maximum0Od začátku sledování
Odehrané hodiny 30 d—Odhad
Steam chart · počet hráčů 30 dčekáme na data
Sbíráme denní měřeníPro tuto hru zatím nemáme uložená žádná denní měření. Křivka se objeví, jakmile budou k dispozici první dny historie.
24 hodin—7 dní—TrendStabilní
RecenzeRecenze: 13
84,6%Positive
Kladné: 11Záporné: 2
Doporučení—Skóre7/9
Posledních 30 dníbez datPodíl záporných15,4%Kladné na 1 zápornou5,5×
MinimálníDoporučenéSystémwindows 10 or latestwindows 11CPUIntel Core i3-8100Intel Core i5-12600KGPUNVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 VRAMNVIDIA GeForce RTX2060RAM8 GB RAM16 GB RAMVelikost3 GB available space5 GB available space
O hře
O hře Jojon Wik
Jojon Wik
Step into the furious fists and flying kicks of Jojon Wik, a wild, over-the-top fighting game where corruption gets KO’d — one spoiled brat at a time.
When the pampered son of a corrupt official steals Jojon’s beloved cat, he unleashes a storm of righteous vengeance the city will never forget. You are Jojon Wik, underground legend, and the last person you’d want to anger. What started as a simple catnapping turns into a full-blown beatdown tour through the twisted world of privilege and power. Jojon Wik its not the official game of John Wick Movie.
FEATURES:
- Arcade-style 3D Fighting – Tight controls, and flashy combos.
- Story Mode – Satirical campaign filled with difficult boss, shady office.
- Unique Enemies – Bunch of bodyguards.
- Unlockable Moves & Costumes – Fight in style and absurd special attacks.
- Voice-acted Dialogues – With serious delivery.
Hráči aktualizováni 18. 9. 19:10 UTC · data obchodu 22. 9. 17:15 UTC · zdroj: SteamWebAPI
Hra Jojon Wik vyšla 1. července 2025 (vývojář: nomnomstudio). Na Steamu 1 rok.
Minimální: windows 10 or latest, Intel Core i3-8100, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 VRAM, 8 GB RAM. Karta s požadavky výše porovnává minimální a doporučené požadavky pro každou platformu.
Steam uvádí pro hru Jojon Wik 3 GB volného místa na disku. Doporučené požadavky uvádějí 5 GB.
84,6% z 13 recenzí na Steamu je kladných — Steam to hodnotí jako „Positive“.
Ne — Steam u hry Jojon Wik češtinu neuvádí. Celkem Steam uvádí 1 jazyk, žádný z nich s plným zvukem.
Ne — Steam uvádí hru Jojon Wik jako hru pro jednoho hráče.
Steam charts hry Jojon Wik na webu SteamStatistics ukazují živý počet hráčů a křivky za 24 hodin, 7 a 30 dní, obnovované nejméně každých deset minut.Otevřít Steam charts hry Jojon Wik ›
Na Steamu běží hra Jojon Wik na platformách Windows. Plná podpora ovladače.
Hra Jojon Wik má věkové hodnocení DEJUS 12 a IGRS 13.