Cozy Cottontail Desktop is a low-stress desktop companion game that will boost your productivity. Solve puzzles with every keystroke you make, get rewarded, unlock cosmetics and decorate your house room by room! All without getting in your way while you work.
Cozy Cottontail Desktop: počet hráčů a Steam charts
živě
Počet hráčů—— za 24 h
Max. hráčů 24 h0Dnešní nejvyšší měření
Max. hráčů 30 d0Průměr —
Historické maximum0Od začátku sledování
Odehrané hodiny 30 d—Odhad
Steam chart · počet hráčů 30 dčekáme na data
Sbíráme denní měřeníPro tuto hru zatím nemáme uložená žádná denní měření. Křivka se objeví, jakmile budou k dispozici první dny historie.
Cozy Cottontail Desktop: cena, datum vydání, grafy a statistiky
Skóre0/9
Posledních 30 dníbez datPodíl záporných—Kladné na 1 zápornou—
5020750
App ID
Kompatibilita a funkce
WindowsPodpora ovladače neuvedena
HratelnostSingle-player
Funkce SteamuFamily Sharing
Systémové požadavky
MinimálníDoporučenéSystémWindows 10 / 11 (64-bit)stejnéCPUIntel Core i3-2100 / AMD FX-6300 or equivalentIntel Core i5 or AMD Ryzen 5 (4th Gen or newer)GPUIntel HD Graphics 4000 or NVIDIA GeForce GTX 650Intel Iris Xe Graphics / NVIDIA GTX 1050 or equivalentRAM4096 MB RAM8192 MB RAMVelikost1024 MB available spacestejné
O hře Cozy Cottontail Desktop
Cozy Cottontail Desktop
Turn your everyday routine into a cozy little adventure.
Meet Wabbit, your new favorite desktop companion! Cozy Cottontail Desktop quietly lives on your screen, turning your everyday typing into a rewarding little game. Solve word puzzles with your keystrokes, earn rewards, and decorate a cozy home all while staying comfortably in your workflow.
Key Features
- 🔤Keystroke Word Puzzles: Turn your everyday typing into gameplay! Solve fun word puzzles as you work, earn rewards with your keystrokes, and make your daily routine a little more playful.
- 🏡Room-by-Room Customization: Unlock a variety of cozy rooms, charming furniture, and adorable pets to create and decorate your dream home, one room at a time.
- 🎶Immersive Music & Ambience: Settle into a relaxing atmosphere with soothing music and ambient soundscapes designed to help you feel cozy, comfortable, and focused.
🐰Meet Wabbit: Say hello to Wabbit the rabbit, your adorable little desktop buddy! Keep him company as you go about your day, enjoy his cozy presence, and make your desktop feel a little more alive. Just remember to be nice to him!
Ready to make work feel a little less like work? Add Cozy Cottontail Desktop to your wishlist today!
Časté dotazy
Steam momentálně pro hru Cozy Cottontail Desktop neuvádí žádnou cenu.
Hra Cozy Cottontail Desktop zatím nevyšla. Datum vydání nebylo oznámeno.
Minimální: Windows 10 / 11 (64-bit), Intel Core i3-2100 / AMD FX-6300 or equivalent, Intel HD Graphics 4000 or NVIDIA GeForce GTX 650, 4096 MB RAM. Karta s požadavky výše porovnává minimální a doporučené požadavky pro každou platformu.
Steam uvádí pro hru Cozy Cottontail Desktop 1 024 MB volného místa na disku.
Tato hra zatím nemá žádné recenze na Steamu.
Ne — Steam u hry Cozy Cottontail Desktop češtinu neuvádí. Celkem Steam uvádí 6 jazyků, žádný z nich s plným zvukem.
Ne — Steam uvádí hru Cozy Cottontail Desktop jako hru pro jednoho hráče.
Steam charts hry Cozy Cottontail Desktop na webu SteamStatistics ukazují živý počet hráčů a křivky za 24 hodin, 7 a 30 dní, obnovované nejméně každých deset minut.
Na Steamu běží hra Cozy Cottontail Desktop na platformách Windows. Podpora ovladače neuvedena.
Hra Cozy Cottontail Desktop má věkové hodnocení DEJUS L a IGRS 3.